C-Trade Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
22 402 17 57

Oferty pracy pracodawcy

Chcesz pracować w tej firmie?
Sprawdź najnowsze oferty pracy.

Zobacz oferty

Śledź oferty pracodawcy

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy tego pracodawcy

Zapisz się

C-Trade Sp. z o.o.

praca, oferty pracy

O NAS

Firma C-Trade (znana pod marką Centro) jest uznaną międzynarodową spółką działającą w branży obuwia oraz akcesoriów odzieżowych. W naszych sklepach na terenie Rosji, Ukrainy, Polski, Litwy i Łotwy pracuje ponad 12.000 osób, oferując najnowsze kolekcje obuwia prosto ze świata mody w około 1 000 lokalizacjach. Asortyment każdego sklepu liczy ponad 2 000 modeli obuwia i akcesoriów: fashion, casual, sport i classic. Kolekcje są odnawiane każdego miesiąca zgodnie z najnowszymi trendami, wyznaczanymi przez najlepsze światowe domy mody.

praca, oferty pracy

STRUKTURA FIRMY

Struktura firmy jest transparentna i płaska, co daje wszystkim równe szanse na rozwój zawodowy. Oferujemy zatrudnienie w działach logistyki, finansowym, rozwoju sieci, IT, HR czy też sprzedaży. Największe zatrudnienie jest - co dość oczywiste - na stanowiskach sprzedażowych, w sieci naszych sklepów. Jest to ‘serce’ Centro i to właśnie tutaj rozpoczynały się kariery wielu naszych obecnych managerów. Wspieramy pracowników m.in. pakietem socjalnym czy szeregiem profesjonalnych szkoleń i spotkań integracyjnych. Chcemy w krótkim czasie stać się preferowanym pracodawcą i intensywnie nad tym pracujemy.
Dajemy również szansę poznania specyfiki firmy poprzez szereg praktyk i staży. Są one świetną okazją do rozpoczęcia zawodowej przygody w branży sprzedaży detalicznej.

praca, oferty pracy

KOGO POSZUKUJEMY?

Z otwartymi rękoma witamy osoby kreatywne, odważne i nietuzinkowe, a przy tym profesjonalne i władające językami obcymi. Z chęcią nawiążemy współpracę z osobami, dla których świat mody nie ma tajemnic i chcą być jego częścią. Na pewno będziemy chcieli porozmawiać z każdym, kto oczekuje w pracy wyzwań i braku rutyny, a przy tym będzie oczekiwał od pracodawcy, że ten dostrzeże wysiłek. Satysfakcja gwarantowana.