Praktiker Polska
Sp. z o.o.

Adres:
Al. Jerozolimskie 184
02-486 Warszawa

Tel.: 22 571 12 700
Fax: 22 571 12 804

e-mail:
rekrutacja@praktiker.com

www:
www.praktiker.pl

Kontakt:
do poszczególnych marketów na stronie internetowej

Praktiker Polska Sp. z o.o.

Branża: Handel i Sprzedaż
Siedziba: Warszawa
Oddziały: Warszawa,Janki, Marki, Łódź, Gdańsk Olsztyn, Grudziądz, Radom, Czeladź, Bytom, Katowice, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Kielce, Zabrze, Kraków, Rzeszów, Rybnik
Liczba pracowników w Polsce: 2300
Liczba pracowników w Europie: ponad 40000
Liczba miejsc pracy dla absolwentów (rocznie): w zależności od zapotrzebowania
Typowe stanowiska (działy) oferowane absolwentom: sprzedaż, magazyn, zakupy, marketing, controlling, księgowość
Termin składania aplikacji: cały rok
Sposób aplikowania: CV i list motywacyjny mailem, poczta

Praktiker - jest jedną z największych w Europie firm handlowych z branży DIY "Do It Yourself", która w rekordowo krótkim czasie stworzyła sieć marketów budowlanych w: Niemczech, Bułgarii, Rumunii, Grecji, Turcji, Luksemburgu oraz na Węgrzech i Ukrainie, oferujących produkty do domu, ogrodu i wyposażenia wnętrz, w tym: materiały budowlane, narzędzia, farby, sprzęt campingowy.

Praktiker - Naszym celem jest ciągły rozwój i utrzymanie pozycji jednej z najlepszych firm w swojej branży. Chcemy, aby nasi pracownicy dotrzymywali kroku wszystkim zmianom na polskim rynku i dlatego organizujemy szkolenia i stale poszerzamy kompetencje osób u nas pracujących. Poszukujemy osób otwartych, zaangażowanych i kreatywnych. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i osób, które chcą zdobyć pierwsze szlify na rynku pracy. Jeżeli lubisz pracować w zespole, poznawać nowych ludzi, realizować swoje pomysły, chcesz pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia oraz potrafisz przekazać innym swoją wiedzę dołącz do naszego zespołu.