Kontakt:

E-mail:
  izabela.haize@shapersgroup.com

Adres:
 
ul. Rynkowska 9, 85-503 Bydgoszcz

Tel.:
 052 320 09 00
Faks:  052 340 23 43

Oferty pracy pracodawcy

Chcesz pracować w tej firmie?
Sprawdź najnowsze oferty pracy.

Zobacz oferty

Śledź oferty pracodawcy

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy tego pracodawcy

Zapisz się

Shapers' Polska Sp. z o.o.

Branża: Przemysł
Liczba pracowników w Polsce: 207  
Liczba pracowników na świecie:  800
Liczba miejsc pracy dla absolwentów (rocznie): 5
Typowe stanowiska (działy) oferowane absolwentom: asystent, pracownik produkcyjny do przyuczenia, pracownik działu konstrukcji lub technologii do przyuczenia;
Termin składania aplikacji: w zależności od potrzeb
Sposób aplikowania: CV i list motywacyjny mailem

Shapers’ Polska należy do międzynarodowej Grupy Shapers’ i specjalizuje się w produkcji form wtryskowych (do 50 ton) od etapu koncepcji po serie próbne gotowych detali. Zderzaki, deski rozdzielcze i panele drzwiowe do produkcji których stworzyliśmy narzędzia, oglądać można w samochodach Toyoty, Jaguara, Renault, Forda, PSA, Audi, Mercedesa, BMW, Porche i wielu innych.

Od kandydatów oczekujemy min. dwuletniego doświadczenia w branży, dużego zaangażowania i odpowiedzialności. Poszukujemy pracowników produkcyjnych z wykształceniem branżowym oraz administracyjnych z wykształceniem wyższym technicznym i dobrą znajomością języka angielskiego.

Rekrutacja odbywa się dwuetapowo. Analizujemy i odpowiadamy na  wybrane spośród złożonych papierów aplikacyjnych (List Motywacyjny i CV ze zdjęciem). Następnie zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowę z Kierownikiem Działu, Kierownikiem Działu Zasobów Ludzkich oraz Dyrektorem Zakładu, podczas której bliżej zapoznajemy się z kompetencjami kandydata, przedstawiamy mu standardy naszej pracy i negocjujemy warunki współpracy.

Nowym pracownikom oferujemy kompleksowe szkolenie w  firmie, możliwość awansu wewnętrznego i w strukturach Grupy Shapers’ oraz możliwość wyjazdów służbowych. Wkrótce otwarty zostanie branżowy Instytut Shapers’ w Niemczech. Organizujemy i dofinansowujemy kursy językowe, zapewniamy bogaty pakiet socjalny, bezpłatną prywatną opiekę medyczną oraz aktywności sprzyjające budowaniu ducha zespołu.