Kontakt: Dział HR
E-mail: lge.wroclaw@lge.com
Adres: Biskupice Podgórne,
ul LG Electronics 1-2, 55-040 Kobierzyce

LG Electronics Wrocław

Branża:  Nowe technologie i IT, Przemysł
Oddziały: LG Electronics Mława -fabryka telewizorów .  LG Electronics Poland – Biuro Sprzedaży Warszawa
Liczba pracowników w Polsce: 4 550
Liczba pracowników na świecie: 160 000
Liczba miejsc pracy dla absolwentów (rocznie): 50
Typowe stanowiska oferowane absolwentom:
• Młodszy Specjalista w Dziale Zakupów, Materiałowym,
• Mlodszy Inżynier w Dziale Jakości i R&D
Wymagane wykształcenie: Ekonomia, studia techniczne
Termin składania aplikacji: cały rok
Sposób aplikowania: CV i list motywacyjny mailem
Płaca początkowa brutto (dla absolwenta): 2001-3000
Średnia płaca po 3 latach (brutto): 5001-6000

LG Electronics Sp. z o.o. to światowej sławy firma z długoletnią tradycją, działająca w sektorach telekomunikacyjnym, sprzętu AGD oraz medialnych wyrobów cyfrowych. Dzięki najnowszym technologiom koncern oferuje swoim klientom produkty innowacyjne, niezawodne, o najwyższej jakości. LG Electronics zatrudnia blisko 66 tys. pracowników w 39 krajach. W Polsce znajdują się 3 jednostki LG Electronics, fabryki produkcyjne w Mławie i Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem oraz centrum sprzedażowe w Warszawie.
23 stycznia 2006 roku podpisane zostały dwie umowy inwestycyjne między stroną polską a firmą, które zaowocowały budową dwóch fabryk w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce: fabryki lodówek i fabryki telewizorów.  Zainwestowane środki wyniosły 103 M EUR, a zatrudnienie znalazło tu już 1765 pracowników. W przyszłości firma uruchomi również produkcję pralek i klimatyzatorów.

Naszym przyszłym pracownikom oferujemy stanowiska w innowacyjnej i pełnej nowoczesnych rozwiązań firmie, dzięki czemu również oni będą współtworzyć jej teraźniejszy i przyszły sukces.

Kandydaci zainteresowani pracą na stanowiskach inżynierskich i specjalistycznych proszeni są o przesłanie swojego CV z dołączonym listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adres e-mail: lge.wroclaw@lge.com.
Z kolei osoby zainteresowane pracą na stanowiskach produkcyjnych powinny wysłać swoje CV w j. polskim na adres e-mail: nowypracownik@lge.com lub pocztą na adres siedziby firmy: ul. LG Electronics 1-2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce.
W siedzibie LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. przeprowadzane są jedno- lub  dwustopniowe rozmowy kwalifikacyjne (w zależności od stanowiska), które prowadzi przedstawiciel działu HR oraz bezpośredni przełożony przyszłego pracownika.
Firma oferuje również bezpłatne dojazdy dla pracowników z regionu.