Arum S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma organizująca cykliczne seminaria z zakresu edukacji finansowej na terenie całej Polski. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, małymi i średnimi przedsiębiorstwami z różnych sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze szkolenia odbyło już ponad 2000 osób, a liczba zainteresowanych nieustannie rośnie, gwarantując stabilny rozwój i ciągłe udoskonalanie oferty.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Manager ds. Operacyjnych

Miejsce pracy: Przeźmierowo (pow. poznański)

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie realizacji sprzedaży na bazie analizy wyników sprzedażowych, monitorowanie poziomu realizacji celów i prognozowanie wielkości sprzedaży na kolejne okresy. Dodatkowo w jej zakresie obowiązków znajdzie się przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, współuczestniczenie w programie redukcji kosztów oraz podczas tworzenia biznes planów.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej przedsiębiorstwa  (umowy, uchwały itp.).
  • Przygotowywanie raportów, sporządzanie analiz, zestawień oraz prezentacji dotyczących wyników operacyjnych Spółki.
  • Realizację pozostałych kluczowych wskaźników efektywności jak np. dopuszczalny poziom kosztów operacyjnych, produktywność.
  • Proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych na podstawie dokonanych analiz.
  • Wykonywanie całości prac administracyjnych i archiwizacyjnych (prowadzenie rejestru transakcji, weryfikowanie raportów i zestawień)
  • Współpraca z managerami poszczególnych działów.
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących  procedur i standardów firmy.

Wymagania:

Poszukujemy osób spełniających następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne).
  • Doświadczeniem w zakresie procedur korporacyjnych i sporządzania raportów finansowych.
  • Znajomość przepisów prawnych dot.  funkcjonowania podmiotów gospodarczych (w szczególności Spółki Akcyjnej).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Word i MS Excel.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji.
  • Szybkość i dokładność w działaniu oraz komunikatywność.
  • Otwartość na nowe wyzwania, umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia .

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy samodzielną pracę na pełen etat w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń. Zapewniamy dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia oraz dodatkowe szkolenia. Nie wymagamy wielkiego doświadczenia - wychodzimy z założenia, że dobry kandydat szybko zdobędzie potrzebne do pracy umiejętności i znacznie rozwinie się u nas w firmie.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy atmosferę sukcesu, połączeni – niezmiennie -  bogactwem wspólnych wartości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym
poprzez skorzystania z funkcji "aplikuj".

Informujemy, iż rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez  Arum Spółka Akcyjna (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania."

Arum Spółka Akcyjna, ul. Rynkowa 5, Przeźmierowo

Informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.) administratorem danych osobowych kandydatów do pracy, uzyskanych podczas procesu rekrutacji lub przesłanych poza tym procesem, jest Arum S.A. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. W każdym czasie zachowuje Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz aktualizacji.

Zamów »