Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Hops Polska Sp. z o.o.

HOPS (Polska) Sp. z o.o. jest przedstawicielem brytyjskiej firmy HOPS Labour Solutions Ltd. HOPS współpracuje z ponad 200 producentami owoców, warzyw i kwiatów na terenie Wielkiej Brytanii. HOPS prowadzi dwa programy: SAWS Seasonal Agricultural Workers Scheme, a także SWP Seasonal Workers Programme oferujące pracę w gospodarstwach rolno-produkcyjnych osobom z krajów Unii Europejskiej. Są to oferty pracy fizycznej, sezonowej na okres od 3 do 12 miesięcy. Każdego roku ponad 10 000 osób korzysta z ofert HOPS!

Pracownik Fizyczny do Zbioru Owoców i Warzyw
Miejsce pracy: Anglia, Walia, Szkocja
Region: Wielka Brytania
Nr referencyjny: HOPS2/2012

Opis stanowiska:

Praca fizyczna przy sadzeniu upraw, pracach ogólnogospodarczych, zbiorach owoców (truskawki, maliny, jabłka) i warzyw na farmach na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Oferty wyjazdów w różnych terminach w maju i na początku czerwca. Brak miejsc na wyjazdy po 10 czerwca 2012.

W celu uzyskania dokładnych informacji dotyczących terminów wyjazdów, szczegółów ofert i ogólnych warunków pracy w Wielkiej Brytanii, a także złożenia dokumentów aplikacyjnych zapraszamy na spotkania informacyjno-rekrutacyjne.

Spotkania odbędą się:

  • WARSZAWA - sobota, 14 kwietnia 2012, godzina 10.00 Centrum Konferencyjno-szkoleniowe Jupiter, ul. Towarowa 22 (wejście A, II piętro)
  • POZNAŃ - środa, 18 kwietnia 2012, godzina 11.00 Hotel Włoski, ul. Dolna Wilda 8
  • RZESZÓW - piątek, 20 kwietnia 2012, godzina 15.00 Budynek Liceum Ogólnokształcącego nr 3, im. C. K. Norwida, ul. Szopena 11
  • KRAKÓW - sobota, 21 kwietnia 2012, godzina 11.00 Hotel Logos, ul. Józefa Szujskiego 5

Wymagania:

  • Zapoznanie się z informacjami na stroniewww.hopsgb.org.uk/polska
  • Uczestniczenie w spotkaniu informacyjnym
  • Chęć do pracy w zmiennych warunkach pogodowych
  • Motywacja do ciężkiej fizycznej pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na akord w zależności od ilości zebranych kilogramów
  • Minimalną stawkę £6.10 brutto/godzinę
  • Zakwaterowanie u pracodawcy na koszt pracownika (około£33/tydzień)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc i udoskonalenia znajomości języka angielskiego

Warunkiem uzyskania pracy przez HOPS Polska Sp. z o.o. jest uczestniczenie w spotkaniu informacyjnym,połączonym z rozmową kwalifikacyjną.

Osoby zainteresowane ofertami pracy prosimy o telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu.

Email: anna.rosa@nfyfc.org.uk lub HOPS.recruitment@nfyfc.org.uk

Na spotkanie prosimy przynieść kopie: dowodu osobistego, prawa jazdy i jedno zdjęcie legitymacyjne oraz długopis.

 Więcej informacji na stronie:www.hopsgb.org.uk/Polska

Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Pracuj.pl

Zamów »