Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Polmlek Sp. z o.o.

POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim
producent m.in. mozzarelli, serów żółtych, masła i mleka w proszku
należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

W chwili obecnej poszukuje:

Kierownika Akredytowanego Laboratorium
(oceny mleka surowego)

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Kierowanie laboratorium oceny surowca;
  • Nadzór nad organizacją pracy laboratorium i laborantami;
  • Organizacja dostaw prób od klientów i dostawców;
  • Nadzór nad systemem zarządzania laboratorium akredytowanym;

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży mleczarskiej;
  • Wykształcenie – technologia żywność, preferowana specjalność mleczarstwo;
  • Doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium badawczym;
  • Certyfikat audytora wewnętrznego, będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność zarządzania pracownikami m.in. delegowania i rozliczania zadań;
  • Chęć do rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
ul. Topolowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński

lub droga elektroniczną wybierając przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Pracuj.pl

Zamów »