Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Wolne media S.A.

Powstająca spółka medialna Wolne media S.A. Sp.k. oraz drukarnia prasowa. Na razie zamiarem jest stworzenie dziennika ogólnopolskiego wysokonakładowego. Firma w fazie organizacji, obecnie brak siedziby i pracowników. Kapitalizacja na poziomie ok. 4 mln zł, ambitne plany reklamowe. Mamy w zanadrzu mnóstwo wiadomości zdecydowanie skandalicznych i elektryzujących, które na pewno znajdą swoje odbicie w sondażach politycznych i będą przedmiotem uwagi przez wiele miesięcy. Duża szansa na przewagę na rynku prasowym i nie tylko.

Prezes
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

Zadania:

  • Organizacja firmy od zera (brak siedziby i pracowników).
  • Negocjowanie kontraktów reklamowych i kolportażowych, wytyczanie strategii reklamy.
  • Organizacja własnej, alternatywnej sieci dystrybucyjnej.
  • Koordynacja i nadzorowanie pracy kierowników regionalnych.
  • Pozyskiwanie kredytów, pożyczek.
  • Zarząd nad drukarnią i wydawnictwem, odpowiedzialność za budżet i kadry (duża swoboda w tym zakresie).

Trudno wypisać tu wszystkie zadania, bo stworzenie i zarządzanie taką firmą jest rodzajem sztuki i nie ma na to gotowej instrukcji.

Wymagania:

Chętnie zaproszę na rozmowę osobę, która:

  • zna temat śledzenia mnie i mojego komputera przez telewizję warszawską (czy, wg innej wersji, "służby" albo "ojca"), zna pobieżnie i potrafi powtórzyć pomówienia o moich publikacjach w Internecie (liczne komentarze i "Notatki");
  • ma wyższe wykształcenie;
  • dobrze zna angielski i obsługę komputera.

Mile widziane są kontakty w branży dziennikarskiej (istotnym zadaniem będzie możliwie szybkie zrekrutowanie pracowników, w tym redaktora naczelnego) lub ukończone studia na tym kierunku. Warunek pierwszy jest bardzo ważny (jest obecnie jedna taka osoba, więc wiadomo, o co chodzi). Osobom parskającym, zachowującym się niegrzecznie z góry dziękuję.

Nie jest wymagane duże doświadczenie. Znajomość kwestii przekazu podprogowego (głosy z rury), który rozlega się obecnie przede wszystkim na Pradze Południe (okolice Gocławka), a np. w ubiegłym semestrze często w dużych ilościach na Politechnice Warszawskiej (wydział elektroniki), jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Posadę prezesa w dużej spółce prasowej, bezpośrednio od inwestora.
  • Wynagrodzenie rzędu dziesiątków tysięcy zł, zależne od uzgodnień i wyników sprzedaży.
  • Możliwość uzyskania służbowego samochodu.

Praca prosta i przyjemna. Ze względu na niewątpliwe atuty, takie jak krycie naszych istotnych tematów u innych i sam kaliber tych problemów, spora szansa na duży sukces i rozwój firmy w przyszłości (plany ekspansji na pozostałe rynki medialne).

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia. Mile widziany list motywacyjny z potwierdzeniem 1) znajomości organizacji pracy w redakcjach prasy o okresie cyrkulacji nie dłuższym niż 1 tydzień (widziałem kiedyś taką redakcję / byłem na stażu / mam kontakty w branży itp.), 2) znajomości tematu przestępstwa wymienionego w wymaganiach. Możliwy też kontakt w Warszawie na Chłopickiego 14 lub tel. 797466122.

Pracuj.pl
Pracuj.pl
Pracuj.pl

Pracuj.pl

Zamów »