Oferty pracy, Praca w Bayer

Bayer

ul. Al. Jerozolimskie 158

02-326 Warszawa

www.bayer.com.pl 

 

 

Bayer SCG

Aleja Grunwaldzka 472

80-236 Gdańsk

 

 
 
 

Bayer w Polsce

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Ponadto w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

Pasja i siła, innowacyjność i zmiana

  • W Bayer masz swobodę i prawo do kwestionowania status quo oraz wybiegania w przyszłość.
  • W Bayer możesz współpracować z inspirującymi ludźmi, którzy współdzielą pasję innowacji.
  • W Bayer tworzymy koncepcje inspirowane globalnymi wyzwaniami. Nasze rozwiązania, pozwalają zmieniać życie ludzi, a nasz sposób myślenia zorientowany jest na potrzeby klientów.
  • W Bayer jesteś częścią silnego zespołu, w którym masz wpływ na świat, nie tylko dziś ale także w przyszłości.

HealthCare

CropScience

Service Center Gdańsk

 

W ramach produktów farmaceutycznych udostępnianych przez Bayer wyróżniamy 6 dywizji:

Są to:
Bayer HealthCare Pharmaceuticals - światowy lider w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji innowacyjnych, specjalistycznych produktów farmaceutycznych dostępnych na receptę, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i zdrowia ludzi.

Diabetes Care - od ponad 60 lat segment Bayer Diabetes Care dba o bezpieczeństwo i wygodę samokontroli osób z cukrzycą oraz dostarcza nowoczesne rozwiązania personelowi medycznemu. 
W 40 rocznicę wynalezienia przez firmę Bayer pierwszego systemu monitorowania poziomu glukozy, Diabetes Care zaprezentował kolejny innowacyjny produkt - glukometr Contour TS z przełomową technologią No Coding.

Consumer Care - dział Consumer Care oferuje leki dostępne bez recepty, suplementy diety oraz produkty dermatologiczne na receptę. Nasza działalność obejmuje także: rejestrację produktów konsumenckich, udzielanie niezbędnej informacji o produktach, promocję zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Segment dermatologiczny Consumer Care koncentruje się na opracowywaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości innowacyjnych środków przeznaczonych do leczenia chorób skóry. Obecnie produkty firmy obejmują preparaty przeznaczone do leczenia stanów alergicznych skóry, takich jak atopowe zapalenie skóry i wyprysk, trądziku, trądziku różowatego, grzybiczych zapaleń skóry. 


Animal Health - Segment Weterynarii zajmuje się ochroną zdrowia zwierząt oraz tzw. higieną środowiska, czyli eliminacją zagrożeń biologicznych ze strony szkodliwych gryzoni i owadów

Diagnostyka - Dział Radiology&Interventional posiada w swoim portfolio szeroki zakres produktów: środki kontrastowe stosowane w diagnostyce obrazowej metodą tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (RM) oraz wstrzykiwacze automatyczne kontrastów, urządzenia do trombektomii i aterektomii oraz system do infuzji izotopów.

Bayer CropScience - jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodącą pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin. Spośród firm z branży rolniczej Bayer CropScience ma jeden z największych i najbardziej zaawansowanych programów badawczych. Bayer CropScience zajmuje czołową pozycję na polskim rynku środków ochrony roślin. Mamy nadzieję, iż dzięki współpracy z producentami rolnymi, uda się nam wnieść znaczący wkład do nowoczesnego rolnictwa produkującego wysokiej jakości żywność w dostępnych cenach.

Bayer Service Center Gdańsk (SCG) - istnieje w Trójmieście od 2012 roku i jest częścią globalnej sieci centrów wspólnych istniejących w ramach Bayer Business Services. W SCG zapewniamy pracownikom wyjątkową atmosferę pracy i przyjazną kulturę organizacyjną (elastyczne godziny pracy, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, pokój zabaw dla dzieci, pokoje socjalne, politykę work-life balans). Nasza gdańska siedziba znajduje się w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurze z niepowtarzalnym widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy i Zatokę Gdańską.