Oferty pracy, Praca w Grupa Żywiec

Grupa Żywiec S.A.
Konstruktorska 13
02-673 Warszawa

t: +48 22 537 61 10
f: +48 22 537 61 31

Czy wiesz, że:

 

  • Piwo Żywiec jest piwem warzonym nieprzerwanie już od 156 lat – jego produkcji nie zatrzymano nawet z powodu zaborów i dwóch wojen światowych!
  • Piwo Specjal, sprzedawane w północnej i północno-wschodniej części Polski, jest największą marką regionalną w Europie?
  • W 2013 roku Grupa Żywiec otrzymała pierwsze miejsce w kategorii najlepszych pracodawców w branży FMCG według Randstad Award!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapoznaj się z krótką informacją poniżej!

Jesteśmy firmą, która łączy kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, która działa w oparciu o standardy oraz kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Jesteśmy jednym z ponad 60 krajów, które tworzą Świat Heinekena.

Zatrudniamy około 4500 pracowników na terenie całej Polski. Oferujemy pracę w wielu obszarach: produkcji, logistyce, sprzedaży, trade marketingu, dystrybucji, finansach, marketingu, administracji, IT, PR, HR, w dziale prawnym i innych.

Nasze browary znajdują się w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu i w Cieszynie, natomiast oddziały sprzedażowo – dystrybucyjne, na terenie całego kraju. Zarząd Grupy Żywiec ma swoją siedzibę w Warszawie.

Nasze portfolio tworzą między innymi marki Heineken, Żywiec, Strong, Desperados, Warka, Tatra, Specjal, Leżajsk, Królewskie. . Oprócz piwa nasza firma dystrybuuje również wina, napoje orzeźwiające, soki i alkohole mocne.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy na www.grupazywiec.pl/kariera

Zobacz nasz nowy profil! Poznaj Grupę Żywiec i bądź z nami na bieżąco. Odwiedź nas na:
https://www.facebook.com/GrupaZywiecKariera