Oferty pracy, Praca w Kimball Electronics

Kimball Electronics
Poland Sp. z o.o.


62-080 Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 1c
Telefon: +48 (61) 658 58 00

 


KIM JESTEŚMY?
W Kimball Electronics Poland
produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne  na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby medyczne.

Naszą misją jest produkcja wyrobów elektronicznych i medycznych o wysokim stopniu niezawodności.
Produkowane przez nas wyroby trafiają do klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Azji i wykorzystywane są w samochodach najpopularniejszych producentów.


Jesteśmy w pierwszej trójce firm EMS (Electronics Manufacturing Services) w Polsce i laureatem „Diamentów 2012” oraz „Diamentów 2013” miesięcznika Forbes. Należymy do grona Gazel Biznesu, znajdujemy się na 10 miejscu rankingu 100 największych firm Wielkopolski (dane za rok 2012) oraz na liście 500 największych firm w Polsce.

Korporacja Kimball została umieszczona na liście Najbardziej Wiarygodnych Przedsiębiorstw Amerykańskich w 2013 i 2014 r. magazynu Forbes.


PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA NASZYCH WYROBÓW  MOTORYZACYJNYCHElektryczne wspomaganie kierownicy - to układ sterujący zintegrowany z silnikiem w kolumnie kierownicy. Składa się z dwóch półwyrobów – oba produkowane w Kimball. Jedne  z nich to układ filtra zasilającego, drugi to moduł sterownika i końcówki mocy.

 

 

 Sterownik elektrycznego napinacza pasów bezpieczeństwa - działa wielokrotnie, w połączeniu z czujnikami wykrywającymi przeszkody z przodu i z tyłu pojazdu ma za zadanie poprawienie pozycji kierowcy/pasażera, tak aby w przypadku kolizji czy zadziałania pirotechnicznych poduszek i napinaczy nie doszło do obrażeń głowy i klatki piersiowej na skutek niepoprawnej pozycji za kierownicą.


PRZYKŁADY  ZASTOSOWANIA WYROBÓW MEDYCZNYCH

Analizatory chemiczne wykorzystywane są w laboratoriach na całym świecie. Służą do badania określonych substancji (krew, białko, glukoza, bilirubina itp.) w próbkach pobranych od pacjentów. Test przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie przygotowanych pasków diagnostycznych, które produkowane są w naszym zakładzie.

W naszej fabryce powstają również kompletne zestawy urządzeń służących do wykonywania zabiegów  artroskopii. Produkujemy m. in. stanowiące bazę całego zestawu pompy artroskopowe, przyrządy chirurgiczne oraz szereg akcesoriów ułatwiających pracę lekarza i zwiększających komfort pacjenta.


PODSTAWOWE INFORMACJE:

 
Główna Siedziba: Jasper (Indiana), Stany Zjednoczone
Fabryki: Polska (Tarnowo Podgórne), Stany Zjednoczone, Tajlandia, Meksyk, Chiny
Liczba pracowników w Polsce: 800
Liczba pracowników na świecie: 6 500
Gdzie można pracować/odbywać praktykę: Działy Inżynieryjne, Obszar Produkcji Elektronicznej, Obszar Produkcji Medycznej, Logistyka, Zasoby Ludzkie, IT, Finanse, Zakupy, Laboratorium Medyczne
Termin składania aplikacji: przez cały rok (w odpowiedzi na konkretne ogłoszenia)
Sposób aplikowania: praca@kimballelectronics.com

 

DANE TELEADRESOWE:

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 1c
Telefon: +48 (61) 658 58 00


Więcej informacji znajdziesz na: 
http://www.kegroup.com/scripts/kegroup/career_keps/index_keps.asp

Jesteśmy także na LinkedIn i Goldenline.