Oferty pracy, Praca w Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

www.mup.kielce.pl


Adres:

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce


Biuro Obsługi Klienta

tel. 041 340-60-55
fax. 041 340-60-80

praca, oferty pracy

Miejski Urząd Pracy powstał 1 stycznia 2009 roku jako odpowiedź na potrzeby miejskiego rynku pracy.

Realizujemy wszystkie formy aktywizacji naszych klientów: m. in. szkolenia, staże i przygotowania zawodowe. Przyznajemy dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz środki na doposażenie stanowiska pracy. Upubliczniamy i realizujemy oferty pracy. Udzielamy wsparcia doradczego osobom szukającym swojego miejsca na rynku pracy.

Pomagamy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmów z pracodawcami. Inspirujemy do samodzielnego i efektywnego poszukiwania zatrudnienia

W naszej bazie zarejestrowanych jest ponad 11.000 osób o bardzo różnych, także wysokich kwalifikacjach. Pośrednicy pracy i doradcy zawodowi służą pomocą w doborze najlepszych kandydatów do pracy.

Nasza misja

Kim jesteśmy?

Jesteśmy nowym, ale nowoczesnym i ciągle rozwijającym się Urzędem. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy z sukcesem wypełniać swoją misję i powierzone nam zadania.

Jaki jest nasz cel?

Naszym celem jest profesjonalna obsługa osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz pracodawców. Podnoszenie jakości naszych usług oraz rzetelna praca zapewni nam ważne miejsce na rynku pracy.

Co oferujemy?

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki uczciwym warunkom pracy i wynagradzaniu zasłużymy na opinię atrakcyjnego pracodawcy.

Jakimi wartościami kierujemy się w czasie pracy?

Zdajemy sobie sprawę, ze ogromne zaangażowanie jakie wkładamy w naszą pracę stanowić będzie solidny fundament Naszej działalności. Ciągłe wprowadzanie pozytywnych zmian sprawia, że stajemy się coraz lepsi i bardziej profesjonalni. Priorytetowo traktujemy uzyskanie jak największej satysfakcji z razem wykonywanej pracy dla dobra ogółu.

Po to powstaliśmy – w tym się specjalizujemy!!!