Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Idea Bank S.A. Oddział Lion’s Bank (dalej Lion’s Bank) został stworzony z myślą o unikalnym, indywidualnym podejściu do Klienta Zamożnego w obszarze sprzedaży produktów finansowych. Lion’s Bank to nowy wymiar Private Bankingu. Doświadczeni doradcy legitymują się wiedzą ekspercką zebraną na wszystkich możliwych płaszczyznach dotyczących finansów.

Chcesz dołączyć do elitarnego zespołu doradców specjalizujących się w obsłudze Klienta Zamożnego?

Lion’s Bank poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Asystent / Asystentka Oddziału
Miejsce pracy: Warszawa
LB/DSP/AO/WAW

Zakres obowiązków:

  • obsługa działań administracyjnych,
  • przyjmowanie gości,
  • ewidencja i nadzór nad obiegiem dokumentacji  przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie dziennika korespondencji,
  • wsparcie Doradców Klienta Zamożnego w codziennej pracy,
  • organizacja i koordynacja spotkań z Klientami Zamożnymi,
  • wsparcie pozostałych pracowników oddziału,
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • dokładność i zaangażowanie,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • profesjonalizm w zachowaniu, nastawienie na klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka),
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Microsoft Office oraz obsługi urządzeń biurowych.
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się instytucji,
  • unikalną, elitarną i jednocześnie partnerską kulturę firmy,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą informacje, o których mowa w art. 22 z ind.1 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

W temacie wiadomości prosimy uwzględnić właściwy numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Asystent / Asystentka Oddziału / Warszawa / mazowieckie