Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DYWIDAG-Systems International Sp. z o.o.

DSI Polska Sp. z o.o. będąca częścią międzynarodowej grupy DYWIDAG-Systems International,
poszukuje kandydata na stanowisko asystenta naszego biura w Chorzowie.

Asystent Biura

Miejsce pracy: Chorzów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Zakres podstawowych obowiązków:

1. Prowadzenie biura:

  • Prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu
  • Zaopatrzenie w bieżące materiały biurowe
  • Organizacja poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Przyjmowanie rozmów telefonicznych
  • Aktualizacja baz danych
  • Archiwizacja dokumentów

2. Księgowość:

  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Deklaracje INTRASTAT

3. Kadry:

  • Ewidencja urlopów, zwolnień lekarskich
  • Listy obecności
  • Rozliczanie delegacji
  • Teczki pracownicze
  • Sprawy BHP

4. Wsparcie dla kadry kierowniczej

Wymagania:

  •  Dobra znajomość programów pakietu MS-Office
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •  Dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Ze swojej strony oferujemy możliwość pracy w młodym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Asystent Biura / Chorzów / śląskie