Ta oferta pracy jest nieaktualna od 225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SOLINEA

Firma SOLINEA funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja
i promocja farmaceutyków, suplementów diety i wyrobów medycznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. marketingu
Czas pracy: pon-pt 8-16

Miejsce pracy: Elizówka (pow. lubelski)
Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Współpraca z agencjami kreatywnymi przy tworzeniu nowych produktów
  • Redagowanie treści marketingowych do ulotek, folderów, czasopism oraz mailingów
  • Wsparcie bieżących działań marketingowych i PR: konferencji, kampanii promocyjnych itp
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień
  • Tłumaczenia tekstów źródłowych

Wymagania:

  • Preferowane studia o charakterze biologicznym, chemicznym lub pokrewne
  • Otwarty umysł, pomysłowość, kreatywność, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności marketingowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem i listu motywacyjnego
z klauzulą o ochronie danych osobowych) w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Asystent ds. marketingu / Elizówka (pow. lubelski) / lubelskie