Ta oferta pracy jest nieaktualna od 583 dni.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KLIENT Pracuj.pl

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA DS. EKSPORTU (JĘZYK ROSYJSKI)

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie w realizacji projektów
  • tłumaczenia na język rosyjski
  • przygotowywanie dokumentów eksportowych
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • biegłej znajomości języka rosyjskiego (native speaker) – warunek konieczny
  • wysokich umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych
  • gotowości do odbywania podróży służbowych
  • samodzielności, umiejętności pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży eksportowej i znajomość procedur eksportowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwojowe stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • prace w młodym, ambitnym i doświadczonym zespole
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

CV prosimy nazywać swoim imieniem i nazwiskiem, znacznie przyspieszy to proces rekrutacji.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Asystent/ka ds. Eksportu z językiem Rosyjski / Poznań / wielkopolskie