Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Krakowska firma szkoleniowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Więcej na:

Asystent Telemarketingu

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer referencyjny: TQM-2013-1113

Opis stanowiska

Nasza firma projektuje i dostarcza zaawansowane rozwiązania szkoleniowe i konsultingowe. Dla wsparcia procesu sprzedaży pragniemy zaangażować osobę do telefonicznej obsługi klientów w zakresie:
  • zapraszania na szkolenia,
  • przekazywania oferty,
  • umawiania na spotkania prezentacyjne i handlowe,
  • pozyskiwania osób decyzyjnych po stronie klienta,
  • utrzymywania długofalowej relacji z klientami,
  • aktualizacji i rejestracji danych w CRM,
  • realizacji kampanii telemarketingowych.

Wymagania

Idealny kandydat posiada takie cechy i kompetencje jak:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • komunikatywność, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
  • poprawna forma wysławiania się, elokwencja,
  • dokładność (obsługa baz danych),
  • przestrzeganie procedur,
  • znajomość obsługi komputera w systemie MS Windows oraz pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, nastawienie na cel.

Oferujemy

  • wynagrodzenie mieszczące się w budżecie całkowitym w zakresie 2400zł do 3600zł na miesiąc w zależności od wyników, doświadczenia, jakości świadczonej usługi itp.
  • wybór przez kandydata formy zatrudnienia,
  • szkolenia początkowe (system jakości, obsługa CRM itp.),
  • stanowisko pracy w Krakowie,
  • stolik kawowo-ciastkowy,
  • inne, w tym możliwość awansu, które zależą głównie od zaangażowania i celów zawodowych kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Asystent Telemarketingu / Kraków / małopolskie