Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Coach-trener

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: numer referencyjny: CT/02/14

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sesji coachingowych
  • Identyfikacja nowych możliwości i kierunków rozwoju pracowników
  • Analizowanie potrzeb szkoleniowych oraz raportowanie efektów pracy
  • Opracowywanie koncepcji działań szkoleniowych
  • Prowadzenie oraz ewaluacja szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej w dziedzinie ZZL)
  • Ukończona szkoła trenerska i/lub certyfikat w obszarze coachingu
  • Udokumentowane sukcesy na stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu materiałów e-learningowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny: CT/02/14
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zmieszczenie klauzuli:
: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883).”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Coach / Wrocław / dolnośląskie