Ta oferta pracy jest nieaktualna od 415 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bio-Profil Polska Sp. z o.o.

Bio-Profil Polska, firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, wyłączny dystrybutor światowych marek z dziedziny dermokosmetyki, m.in. LABORATORIUM SVR, AURIGA, URIAGE  oraz Wyrobów Medycznych, Suplementów  Diety, Leków OTC,   m.in. URGO w związku z dynamicznym rozwojem oraz stale rozszerzającym się portfolio poszukuje osoby na stanowisko:

Dermokonsultant/-ka w Aptece

Region: śląskie

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry, sprzedaż, dbałość o wizerunek firmy oraz merchandising.

Wymagania:

  • Własna działalność gospodarcza, ewentualnie umowa zlecenie dla studentów.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oraz wykształcenie kosmetologiczne.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Bio-Profil Polska zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Dermokonsultant/-ka w Aptece / śląskie