Ta oferta pracy jest nieaktualna od 818 dni.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KLIENT Pracuj.pl

Dla naszego klienta dużej międzynarodowej firmy handlowej, posiadającej sieć placówek handlowych na terenie całego kraju poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Marketu

Miejsce pracy: jeden z marketów na terenie Polski

Region: łódzkie
Numer referencyjny: MARKET/07/2012

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania podległego marketu
  • Realizowanie celów sprzedażowych i operacyjnych marketu w zakresie przychodów, kosztów, rotacji zapasów i wyniku ekonomicznego
  • Planowanie budżetu oraz zarządzanie kosztami marketu
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Znajomość branży DIY – warunek konieczny
  • Min. 2 lata doświadczenie w zarządzaniu marketem wielko-powierzchniowym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzi,
  • Silnie rozwinięte umiejętności przywódcze,
  • Nastawienie na klienta i rynek,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Efektywność w działaniu,
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Wyższe wykształcenie,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mobilność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ:

Uprzejmie informujemy, iż nasz klient skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami. W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Dyrektor Marketu / łódzkie