Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HR Investment Sp. z o.o.

HR Investment Sp. z o. o.  jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Monachium
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznych na budowach (zakładanie nowych instalacji, renowacja starych)

lub

  • Okablowanie przewodów elektrycznych szaf sterowniczych dla najróżniejszych linii produkcji maszynowej i wykończeniowej (montaż, okablowywanie i kontrola)

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość niemieckiego
  • Wykształcenie w zawodzie elektryk ( zawodowe elektryk, elektromonter lub techniczne )
  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy w w/w stanowisku
  • Uprawnienie do pracy w projektach elektrycznych wysokiego napięcia
  • Gotowość do podjęcia pracy na dlugi okres czasu

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w Niemczech u Naszego Klienta - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV w języku niemieckim.

Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Powstańców Śląskich 125/9
53-317 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Elektryk / Monachium / zagranica