Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ISOROC Polska S.A. producent ekologicznych wyrobów z wełny mineralnej,
w związku z dynamicznym rozwojem na rynku exportowym - skandynawskim, poszukuje:

Export sales manager - Skandynawia
Miejsce pracy: Home office

Zakres obowiązków:

  • Aktywne i samodzielne budowanie i prowadzenie polityki sprzedaży na rynkach skandynawskich.
  • Negocjowanie warunków handlowych z uwzględnieniem przyjętej polityki cenowej
  • Poszukiwanie nowych potencjalnych odbiorców i szans rynkowych
  • Definiowanie  budżetu i strategii sprzedaży a także ich realizacja na podległym terenie
  • Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie stosowania produktu.
  • Organizacja i reprezentowanie firmy na targach branżowych i innych imprezach promocyjnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane budowlane.
  • doświadczenie handlowe (obsługa rynków zachodnioeuropejskich) min. 3 lata w branży budowlanej,
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • sukcesy sprzedażowe
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • samodzielność, kreatywność, orientacja na wynik
  • znajomość rynków skandynawskich będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • praca w systemie home office
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • samochód służbowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Export sales manager - kraje skandynawskie / warmińsko-mazurskie