Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FME Food Machinery Europe Sp. z o.o.

Firma zajmuje się produkcją oraz montażem maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego

W zawiązku z wakatem na stanowisku poszukujemy:

GŁÓWNY KSIĘGOWY/ GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Wyżne (pow. strzyżowski)
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości w firmie
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • sporządzanie deklaracji dla US i ZUS
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem administracji

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego – mile widziany certyfikat MF
  • obowiązkowo doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z ZUS
  • praktyczna i aktualna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, prawa ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, oraz programów księgowych (Comarch Optima)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z klientem zagranicznym, potwierdzona certyfikatem lub innym dokumentem
  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dużym atutem będzie znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje, przebyte kursy, szkolenia itp.

Aplikacje będą przyjmowane do dnia 05.04.2014. Dokumenty, które wpłynął po upływie wskazanego terminu nie będą rozpatrywane.
Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu 15.04.2014
Zatrudnienie przewidywane jest od dnia 01.05.2014.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie w/w dokumentów  klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem GŁÓWNY KSIĘGOWY.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Główny Księgowy/ Główna Księgowa / Wyżne (pow. strzyżowski) / podkarpackie