Ta oferta pracy jest nieaktualna od 198 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Żabka Polska sp. z o.o. to 15 lat doświadczenia w handlu detalicznym, blisko 3400 sklepów Żabka i Freshmarket w 70% miejscowości w całej Polsce, ponad 1500000 Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce. Dołącz do Nas na stanowisku:

Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Skład i opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i wizerunkowych,
  • Projektowanie etykiet lub innych oznaczeń na potrzeby sieci sklepów Żabka lub Freshmarket,
  • Wizualizacja reklam zewnętrznych,
  • Przygotowanie do druku materiałów graficznych,
  • Nadzór nad  bazą zdjęć, obróbka zdjęć,
  • Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe zgodnie z akcjami marketingowymi.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego udokumentowanego doświadczenie na podobnym stanowisku (ciekawe portfolio)– mile widziane w branży FMCG przy projektowaniu gazetek reklamowych oraz plakatów,
  • Znajomości technik druku,
  • Biegłej znajomości programów: InDesign, Photoshop,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego – mile widziane kierunkowe,
  • Wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej,
  • Znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych,
  • Znajomości programu Excel.
  • Kreatywnego myślenia, twórczego podejścia, nowych pomysłów,
  • Sumienności, terminowości i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywności oraz dokładności.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zdobycie nowej wiedzy i cennego doświadczenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Grafik komputerowy / Poznań / wielkopolskie