Ta oferta pracy jest nieaktualna od 514 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej
sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy,
prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy.

Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na
partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Grafik Kreatywny
Miejsce pracy: Kraków
6-10-21010/P

Opis stanowiska:

-    projektowanie koncepcji wizualnych dla marek, linii produktowy, w tym opakowań
-    projektowanie materiałów reklamowo- promocyjnych typu BTL/POS i lay outów prasowych oraz roto i flexograficznych
-    identyfikacja graficzna materiałów firmowych i dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych
-    przeprowadzanie procesu akceptacji u wykonawców, w tym przeprowadzanie prób i testów
-    pilotaż wdrożeń wytworzonych materiałów graficznych (pierwsze realizacje)
-    inne prace graficzne w ramach posiadanych umiejętności

Wymagania:

-    min. 2-letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku projektanta opakowań
-    dobra i praktyczna znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, In Design, Acrobat, CorelDraw
-    komunikatywność i umiejętność współpracy
-    kreatywność i inwencja twórcza
-    doświadczenie w branży FMCGjako dodatkowy atut
-    znajomość języka angielskigo
-    prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

-    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – Polski lider w branży FMCG
-    różnorodność wykonywanych projektów
-    czynny udział w procesie kreowania pomysłów i koncepcji dla strategicznych kampanii internetowych
-    pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
Warunek przesłania aplikacji : portfolio

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

krakow@/aplikuj/grafik-kreatywny-krakow,oferta,2900537

Więcej podobnych ofert pracy na www./aplikuj/grafik-kreatywny-krakow,oferta,2900537/it/

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 39 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

ISO: 9001:2008 Certified Company

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 812
bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Grafik Kreatywny / Kraków / małopolskie