Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
top

Core3 Sp. z o.o.

core3 jest firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań IT oraz konsultingiem. Cechuje nas wysoka jakość dostarczanych usług, wykwalifikowana kadra. Współpracujemy z firmami telekomunikacyjnymi w Polsce oraz Europie, zarówno w obszarach telefonii stacjonarnej jak i komórkowej.

Naszym głównym atutem jest zespół, który dzięki realizowanym przez nas projektom jest w stanie zdobywać szerokie doświadczenie oraz wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju.

HR Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: C3/0114/HRM/PR1

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś zainteresowany stałą pracą w szybko rozwijającej się firmie i chcesz realizować ciekawe projekty z użyciem najnowocześniejszych technologii ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Z nami dostaniesz możliwość szybkiego awansu i rozwoju zawodowego na stanowisku HR Manager. Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie kandydatów metodą direct search i head hunting
  • projektowanie i realizacja planu poszukiwań kandydatów;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami;
  • doradztwo w zakresie rekrutacji i selekcji personelu

  • prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników

  • pozyskiwanie Kandydatów z rynku do prowadzonych projektów, preselekcja dokumentów aplikacyjnych, prezentacja ofert

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • minimum 2 lata doświadczenia w  rekrutacji lub na stanowisku researcher

  • doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów drogą direct search

  • duży poziom samodzielności i zaangażowania, umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy dla największych polskich i europejskich firm telekomunikacyjnych.
  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z  doświadczeniem w międzynarodowych firmach.
  • Indywidualną ścieżkę kariery.
  • Elastyczne podejście do form współpracy.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy.
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

DOŁĄCZ DO NAS I PRZEŚLIJ SWOJE CV!

Więcej ofert znajdziesz na www.core3.pl

bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    HR Manager / Warszawa / mazowieckie