Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Toyota Tsusho Corporation, która została założona w 1948 roku. Na świecie zatrudnia około 12 000 pracowników.
Toyota Tsusho Europe SA jest znaczącą firmą handlową na świecie. Oferuje produkty i usługi dla przemysłu samochodowego. Na Polskim rynku działamy od 2000 roku.

Obecnie do naszego biura w Stargardzie Szczecińskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier - mechanik

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Mach/02/2014

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet Office- ze szczególnym uwzględnieniem Excela)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość AutoCAD mile widziana
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami
Podstawowe obowiązki:

  • sporządzanie zapytań ofertowych (sporządzanie opisów, obliczeń, rysunków technicznych)
  • sporządzanie ofert
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami zagranicznymi - głównie z UE (bieżąca kontrola dostaw, zapytania ofertowe)
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami polskimi (bieżąca kontrola dostaw, zapytania ofertowe)
  • kontrola pracy podwykonawców
  • kontakt ze stałymi klientami firmy (informowanie o stanie realizacji zamówień, odpowiadanie na zapytania)

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • milą atmosferę w pracy z młodym i energicznym zespolem
  • możlwiość zdobycia szerokiego doświadczenia

Osoby szukające pracy, która będzie stanowiła wyzwanie a jednocześnie będzie dostarczała ogromnej satysfakcji prosimy o przesłanie C.V. ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym do 24 marca 2014r.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Inżynier-mechanik / Stargard Szczeciński / zachodniopomorskie