Ta oferta pracy jest nieaktualna od 498 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICKIEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 1400 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.
W Nowej Wsi Legnickiej istnieje nasza fabryka produkująca gotowe do montażu systemy przewodowe.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Legnickie Pole (pow. legnicki)
Nr ref.: 05.2013

Opis stanowiska:

  • Definiowanie procesów produkcyjnych,
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Nadzór i rozbudowa oprzyrządowania stanowisk pracy (Maszyny/Narzędzia),
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej (Parametry)
  • Koordynacja projektów między centralą a zakładem w Polsce
  • Uruchomienie nowych linii (wyjazdy służbowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży   Automotive lub AGD)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość PFEMA, SPC, Kaizen
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Systematyczność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym za pośrenictwem przycisku APLIKUJ.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Inżynier Procesu / Legnickie Pole (pow. legnicki) / dolnośląskie