Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dolphin Ship Service LLP sp. partnerska

Firma DSS LLP poszukuje:

Kierowca kat. CE

Miejsce pracy: Halmstad
Region: Szwecja

Opis stanowiska:

Kierowca kat. CE do pracy na terenie Europy Zachodniej

Planowana data rozpoczęcia pracy 01.02.2014

Wymagania:

  • uprawnienia ADR
  • cyfrowa karta kierowców
  • doświadczenie min. 1 rok
  • własna działalność gospodarcza
  • formularz A1
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Kierowca kat. CE / Halmstad / zagranica