Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kierowca Kategoria C
miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Dla business unitu Eurocash Gastronomia poszukujemy osób zainteresowanych
podjęciem pracy na powyższym stanowisku.

Zakres obowiązków:
  • realizacja dostaw towarów do klientów PolCater na terenie regionu;
  • wyładunek transportowanych towarów;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;
  • reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta;

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C;
  • doświadczenie w transporcie towarów;
  • książeczka SANEPID;
  • Zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność;
  • elektroniczna karta kierowcy;
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy/świadectwo kwalifikacji

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji FMCG z poziomem sprzedaży ponad 14 mld pln rocznie.
Intensywnie sie rozwijamy - poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie zatrudniamy blisko 13 000 pracowników
 na terenie całego kraju. Od 2005 roku jesteśmy notowani na GPW.

Więcej informacji znajdziesz na www.eurocash.pl
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Kierowca Kategoria C / Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski) / dolnośląskie