Ta oferta pracy jest nieaktualna od 873 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 Kierowca Międzynarodowy
Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zestawów z naczepą lub przyczepą na trasach międzynarodowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E (transport międzynarodowy)
  • Dyspozycyjność
  • Minimum jeden rok pracy w przewozach międzynarodowych

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Nowoczesne i w pełni sprawne samochody (nie starsze niż 5 lat)
  • Pełne wsparcie i szacunek ze strony profesjonalnych dyspozytorów
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole pełnym pozytywnej energii
Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk

www.rblogistic.pl

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Kierowca Międzynarodowy / Olkusz / małopolskie