Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MIDOM Michał Smoleński

w związku z dynamicznym rozwojem Firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KIEROWNIK MARKETU

Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • składanie zamówień
  • nadzorowanie pracy podległego personelu
  • aktywna pracę na dali sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedaży oraz standardów ekspozycji towarów
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu podległym zespołem
  • doświadczenie w obsłudze Klienta oraz motywowaniu pracowników
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • zorientowanie na wyniki
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • rzetelność i uczciwość

Oferujemy:

Dobre warunki pracy i płacy, możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MIDOM z siedzibą w Wąbrzeźnie przy ul. Przejazdowej 30"

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Kierownik Marketu / Wąbrzeźno / kujawsko-pomorskie