Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa BGK Sp. z o.o.

czołowy producent przekąsek kukurydzianych i ziemniaczanych

poszukuje osoby na stanowisko

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Stodzew (pow. garwoliński)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy oraz zarządzanie zespołem zmianowym;
  • zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości;
  • efektywne zarządzanie poszczególnymi procesami produkcyjnymi w zakładzie;
  • zarządzanie pracą zespołu w obszarze przygotowania linii produkcyjnej, pod kątem zaplanowanego procesu;
  • monitorowanie aktywności związanej z przepływem materiałów, analizą jakości produktów oraz sprawności urządzeń służących do ich produkcji;
  • realizacja oraz raportowanie założonych celów, strategii i planów produkcyjnych;
  • ścisła współpraca z Zarządem Spółki;

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Produkcji w przemyśle spożywczym;
  • dyspozycyjność, elastyczność oraz wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • naturalne zdolności liderskie i komunikacyjne i analityczne;
  • nastawienie na współpracę oraz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność motywowania pracowników i podejmowania trafnych decyzji personalnych;
  • znajomość MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • szansę zdobycia cennego i interesującego doświadczenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Kierownik Produkcji / Stodzew (pow. garwoliński) / mazowieckie