Ta oferta pracy jest nieaktualna od 266 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego klienta dużego, międzynarodowego koncernu produkcyjnego, należącego do branży automotive, lidera w odlewnictwie ciśnieniowym z siedzibą w Bielsku-Białej, w zwiazku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Gliwice
K/01/14p

Główne zadania:

  • wykonywanie dokumentacji projektowej  zarówno dla  modeli 3D jak  i rysunków 2D, dla projektów nowych i istniejących
  • analiza geometrii nowych produktów i proponowanie zmian
  • współpraca z klientem przy tworzeniu modelu 3D
  • współpraca z klientem oraz dostawcami  narzędzi nad rozwojem narzędzi dla nowych produktów
  • ciągłe wprowadzanie usprawnień w istniejących rozwiązaniach konstrukcyjnych jak również wprowadzanie zmian w dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie – wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zawansowanym
  • Duże doświadczenie w stosowaniu narzędzi projektowych (Catia V5, Unigraphic)
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zorientowanie na klienta oraz doświadczenie w pracy z klientem

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny

Oferty zawierające CV w języku polskim i angielskim  + list motywacyjny i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesłać na adres:

konsul@konsultant-ag.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Konsultant A.G. z siedzibą w Gliwicach."

bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    KONSTRUKTOR / Bielsko-Biała, Gliwice / śląskie