Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
top

Aluship Technology Sp. z o.o. europejski lider produkcji aluminiowych konstrukcji okrętowych
i Offshore oraz w dziedzinie konstrukcji dla lądowych obiektów inżynieryjnych.

Konstruktor / Projektant
Ze znajomością obsługi programu CADMATIC
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Projektowanie, konstruowanie instalacji okrętowej
  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe , kierunkowe - preferowane Politechnika Wydział Okrętowy
  • Umiejętność projektowania w systemie CADMATIC- znajomość wskazana
  • Doświadczenie w projektowaniu statków i obiektów oceanotechnicznych
  • Znajomość zagadnień z prowadzenia projektów – mile widziana
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Zdolność do samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim lub polskim klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Aluship Technology Sp.zo.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Konstruktor - Projektant / Gdańsk / pomorskie