Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TELBRIDGE Sp. z o.o.

Telbridge Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na outsourcingowym rynku call centers, specjalizującą się głównie w sektorze ubezpieczeń i telekomunikacji. Działamy od 2005 roku wyłącznie na bazie polskiego kapitału. Aktualnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach: Częstochowie, Radomiu, Toruniu, Warszawie, Kielcach oraz Bukareszcie.

Szukamy osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KT/01

Opis stanowiska:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Twoja praca będzie polegała na telefonicznym kontakcie z Klientem
  • będziesz informował o najnowszych produktach i usługach
  • pokażemy Ci jak rozmawiać z Klientem, sprzedawać i czerpać z tego satysfakcję

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • kreatywność w działaniu
  • swoboda wypowiedzi
  • mnóstwo energii i optymizmu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym charakterze
  • stałe wynagrodzenie i dodatkową, wysoką premię
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne i profesjonalne szkolenia sprzedażowe
  • możliwość szybkiego awansu

Przyłącz się do naszego zespołu!

Wyślij aplikacje z dopiskiem KT/01
klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia
lub dostarcz ją osobiście do naszej siedziby.

www.facebook.com/Telbridge

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Konsultant Telefoniczny / Toruń / kujawsko-pomorskie