Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
WMGZ/03/2014

Zakres obowiązków:

  • Kontrola ilościowa dostarczanych materiałów do podległego obszaru magazynowego,
  • Terminowa rejestracja dostaw materiałów w systemie SAP,
  • Wyksięgowywanie materiału z systemu SAP po wydaniu na produkcję,
  • Dbanie o zgodność ilości materiałów które są na półce magazynowej z ilością jaka jest w systemie SAP,
  • Zapewnienie terminowych wydań materiałów do produkcji,
  • Nadzór na dokumentacją magazynową.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu zagadnień magazynowych,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP,
  • Dobra  znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie będącym liderem w swojej branży,
  • Umowę o Pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem nr. ref. WMGZ/03/2014 w temacie wiadomości klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Magazynier / Warszawa / mazowieckie