Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kaufland
jest jedną z wiodących sieci handlowych Europy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Markety Kaufland osiągają sukces dzięki zaangażowaniu i wytrwałości naszych pracowników. Czy chcesz dołączyć do zespołu i zostać pracownikiem Kaufland Polska Markety?

Do naszego Centrum Dystrybucyjnego Kaufland w Rokszycach (pod Piotrkowem Trybunalskim, 20 km od Bełchatowa) poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Magazynier Wydania Towaru
Miejsce pracy: Rokszyce (pow. piotrkowski)

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie, uzupełnianie i magazynowanie towaru zgodnie
    ze standardami
  • utrzymywanie w czystości miejsca pracy
  • dbałość o sprzęt

Jakie mamy wymagania?

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • (mile widziane) doświadczenie na podobnym stanowisku
  • (mile widziane) referencje od poprzednich pracodawców

Uwaga:

W przypadku braku uprawnień do obsługi wózków widłowych firma organizuje szkolenia.

Co oferujemy?

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • bogaty pakiet socjalny (bony, paczki, opieka medyczna, MultiSport)
  • ciepły posiłek w miejscu pracy
  • stabilne zatrudnienie oraz perspektywy rozwoju zawodowego

Czekamy na Państwa aplikacje.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adresem podanym niżej, lub za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.
Centrum Dystrybucyjne
Rokszyce I nr 46a, 97-371 Wola Krzysztoporska

www.kaufland.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.". Firma Kaufland informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie danymi osobowymi potrzebnymi w procesie rekrutacji są: Imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, obywatelstwo,
miejsce zamieszkania (adres do korespondencji),
wykształcenie, wykształcenie uzupełniające,
przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe
uprawnienia, umiejętności , zainteresowania.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie dodatkowo
dostarczone informacje przechowujemy jedynie
w celu zwrócenia ich nadawcy, a nieodebrane
prze nadawców zostaną przez nas zniszczone
nie później niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniego
dnia półrocza, w którym otrzymano aplikację.
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Magazynier Wydania Towaru / Rokszyce (pow. piotrkowski) / łódzkie