Ta oferta pracy jest nieaktualna od 472 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Curate

Grupa Apteki Curate – Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią aptek na terenie południowo-wschodniej Polski
o wysokim standardzie świadczonych usług. W związku z rozwojem sieci i planowanym otwarciem nowych aptek poszukujemy:

Magistrów Farmacji

Miejsce pracy: Chełm, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin
Region: lubelskie
Numer referencyjny: Magister / (nazwa miasta – do uzupełnienia)

Opis stanowiska:

  • Rzetelna i profesjonalna obsługa Pacjentów i Klientów apteki,
  • Przygotowywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  • Udzielanie porad Pacjentom i Klientom
  • Prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi Pacjenta i Klienta,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
  • Znajomość pakietu Office oraz programów aptecznych /mile widziany Kamsoft /,
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy,
  • Zainteresowanie farmacją i rynkiem aptecznym ,
  • Dyspozycyjność oraz ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych;

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnych aptekach o szerokim asortymencie leków i kosmetyków,
  • Stały system szkoleń i coachingów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Zapewniamy poufność odpowiedzi na ofertę pracy oraz zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stegmann Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami). Aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Magister Farmacji / Chełm, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin / lubelskie