Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 VIAS jest firmą budowlaną, posiadającą ponad 80-letnie doświadczenie, należącą do Grupy ACS -  jednej z największych na arenie międzynarodowej grup budowlano-usługowych. Budownictwo inżynieryjne jest najważniejszym i najbardziej rozwiniętym rodzajem działalności prowadzonej przez VIAS, ze szczególnym wyróżnieniem zadań budowlanych w kolejnictwie, gdzie zajmuje pozycję wiodącą, dzięki stosowaniu najnowocześniejszych osiągnięć technicznych przy ich wykonaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem VIAS w Polsce oraz realizacją projektów z zakresu infrastruktury kolejowej na terenie całej Polski, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Majster Robót Torowych
Nr ref: MRT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników realizujących roboty kolejowe
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad pracami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego kierunkowego
  • min. 5-letniego doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów kolejowych na analogicznym stanowisku
  • doświadczenia na stanowiskach niższego szczebla związanych z wykonywaniem robót torowych
  • znajomości metod i technik wykorzystywanych w realizacji projektów kolejowych
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie niekwestionowanym atutem
  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego – mile widziana

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych
  • możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów
    i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii
  • możliwość udziału w największych projektach infrastrukturalnych na terenie Polski
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku polskim
w temacie podając nr ref (MRT) za pomocą przycisku:

VIAS Y CONSTRUCCIONES, S.A. Oddział w Polsce
ul. Dworska 1, 05-500 Piaseczno (Wólka Kozodawska)

Prosimy o zamieszczenie w CV  klauzuli dot. danych osobowych , zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Majster Robót Torowych / śląskie