Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 Jeżeli szukasz pracodawcy, który stawia na rozwój swoich pracowników, zapewniając stabilną i pełną wyzwań pracę - dołącz do Nas, aplikując na stanowisko:

Menedżer HR
w Dziale Rozwoju Funkcji Sprzedaży
Miejsce pracy:

Tychy

Główne obowiązki:

  • Kształtowanie i realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w SKOK PIAST
  • Opracowywanie i wdrażanie koniecznych zmian i usprawnień w procedurach, standardach i innych dokumentach, mających podnieść efektywność pracy oraz monitorowanie ich skuteczności w odniesieniu do bieżących potrzeb organizacji
  • Wspieranie realizacji planów sprzedażowych poprzez dostarczanie rozwiązań w obszarze ZZL (rekrutacja i selekcja, oceny pracownicze, systemy ścieżek kariery, szkolenia, programy motywacji pozafinansowej)
  • Ścisła współpraca z zarządem oraz menedżerami wszystkich szczebli  w zakresie realizowania strategii ZZL oraz doskonalenia rozwiązań w tym zakresie
  • Zarządzanie podległym zespołem

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu oraz wdrażaniu procesów/programów ZZL (najlepiej w branży finansowej), w tym m.in.: systemy ocen okresowych, systemy ścieżek karier, systemy wdrażania nowo zatrudnionych pracowników, programy motywacji pozafinansowej, programy zarządzania talentami
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz rozwojowych w obszarze sprzedaży
  • Ugruntowanej teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży oraz ZZL
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji menedżerskich
  • Zorientowania  na rezultat oraz umiejętności osiągania założonych celów
  • Bardzo dobrego zrozumienia procesów biznesowych
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B oraz gotowości do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich dla biznesu
  • Doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych (kompetencje menedżerskie i sprzedażowe)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki ZZL w dużej instytucji finansowej
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Menedżer HR / Tychy / śląskie