Ta oferta pracy jest nieaktualna od 482 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
bottom

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży
i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Merchandiser

Miejsce pracy: Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Kęty, Kraków, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Zakopane, Chrzanów, Rabka-Zdrój, Jawiszowice (pow. oświęcimski), Kłaj (pow. wielicki), Modlniczka (pow. krakowski), Łącko (pow. nowosądecki)
Numer referencyjny: (MER/0513/małopolskie/ nazwa wybranego miasta)

Cel utworzenia stanowiska:

Zapewnienie ciągłej dostępności oraz właściwej ekspozycji towaru w obsługiwanych halach sklepów wielkopowierzchniowych zgodnie z określonymi wytycznymi.

Podstawowe obowiązki:

  • wykładanie towaru naszych Klientów na półkach w wyznaczonych sklepach wielkopowierzchniowych,
  • dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,
  • udział w organizowaniu akcji promocyjnych i reklamowych,
  • rozmieszczanie materiałów reklamowych,
  • dbałość o wizerunek marki,
  • wykonywanie ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej przy użyciu smartfona,
  • planowanie i raportowanie wyników swojej pracy przy użyciu smartfona.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziani studenci / studentki) studiów zaocznych,
  • ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • solidność, kreatywność, komunikatywność.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • współpracę z cenionymi na rynku producentami,
  • różnorodne formy zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • motywującą ścieżkę kariery,
  • dużą samodzielność w pracy.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego z nazwą miasta.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

bottom
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Merchandiser / Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Kęty, Kraków, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Zakopane, Chrzanów, Rabka-Zdrój, Jawiszowice (pow. oświęcimski), Kłaj (pow. wielicki), Modlniczka (pow. krakowski), Łącko (pow. nowosądecki) / małopolskie