Ta oferta pracy jest nieaktualna od 570 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SYGMA BANK POLSKA, będący częścią francuskiej grupy Laser,
to dynamicznie rozwijający się na polskim rynku Bank z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe. Oferujemy karty kredytowe, kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Jelenia Góra
PR/MS/S/JG
Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż kart kredytowych oraz kredytu gotówkowego na terenie danej sieci handlowej
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz obsługa programu lojalnościowego Payback
  • Profesjonalna obsługa Klienta oraz reprezentowanie Banku
  • Bieżąca analiza wyników osiąganych w placówce
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Sygma Banku

Wymagania:
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w weekendy)
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży będzie mile widziane
  • Gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność negocjacji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Ścieżki Kariery
  • Pracę w przyjaznym i młodym zespole nastawionym na osiąganie celów zawodowych

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

W temacie prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży / Jelenia Góra / dolnośląskie