Ta oferta pracy jest nieaktualna od 418 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

5XM AGNIESZKA, MACIEJ MACIEJCZYK

Piekarnia 5XM Agnieszka, Maciej Maciejczyk Gniewkowo k/Torunia Kontakt 519 174 900
poszukuje

Piekarza Ciastowego

Miejsce pracy: Gniewkowo
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • produkcja cukiernicza
  • produkcja piekarnicza

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologoczna
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie minimum 2900 zł Netto

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez 5XM Agnieszka, Maciej Maciejczyk z siedzibą w Gniewkowie."

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Piekarz Ciastowy / Gniewkowo / kujawsko-pomorskie