Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Seniorenresidenz "Landhaus Am Weinberg"

Jesteśmy prywatnym domem opieki nad osobami starszymi, nasz dom ma 67 mieszkańców, zajmujemy się opieką i pielęgnacja całodobowo. Prowadzimy naszą rodzinną firmę od ponad 25 lat i mamy dobrą renomę.

www.landhausamweinerg.de

Dammstr.27

64747 Breuberg

Pielęgniarka Egzaminowana

Miejsce pracy: Breuberg 64747
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Poszukujemy personelu medycznego egzaminowanego, pielęgniarek z nowym dyplomem albo z dużym stażem i ciągłością zatrudnienia. Praca w systemie zmianowym, przeważnie zmiany ranne i popołudnie, nocki sporadycznie. Etat 40 godz. w tygodniu, pomoc w nostryfikacji dyplomu na prawach niemieckich, a także w poszukiwaniu mieszkania.

Wymagania:

  • dyplom pielęgniarski po 2003 r. albo staż pracy z ciągłością zatrudnienia,
  • zaświadczenie z Izby pielęgniarskiej o równorzędności dyplomu na prawach Unii,
  • podstawowy niemiecki mile widziany, ale nie konieczny, możliwość nauki na miejscu.

Oferujemy:

  • umowę na pełny etat,
  • dodatki za niedziele i święta,
  • pełne ubezpieczenie,
  • pomoc przy wyjeździe rodzinnym, evtl szkołę, zasiłki rodzinne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, dyplom i dane co do długości zatrudnienia)
klikając w przycisk aplikowania.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Pielęgniarka / Breuberg 64747 / zagranica