Ta oferta pracy jest nieaktualna od 861 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KAMIL Sp. z o.o.

”Kamil” Sp. z o.o. to firma posiadająca jeden z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie zachodniopomorskim. Jest jedną z  większych firm zatrudniających osoby w przemyśle mięsnym na terenie Polski oraz realizującą kontrakty na terenie Niemiec i oddelegująca tam do pracy własnych pracowników

Pomocnik Rzeźnika

Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Stanowisko pracy: Pomocnik Rzeźnika Wykrawacz mięsa ubojowy trzody chlewnej

Opis stanowiska

  • Rozbiór szynki
  • Trybowanie i klasowanie mięsa
  • Ubój trzody chlewnej

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku,
  • Mile widziany staż pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Niekarany w Polsce i w pozostałych państwach UE
  • Dobry stan zdrowia  potwierdzony przez właściwego lekarza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach  umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie społeczne opłacone w Polsce.
  • Bardzo atrakcyjne zarobki w zależności od stanowiska.
  • System premiowania.
  • Płatne nadgodziny
  • Praca w stabilnej firmie
  • Kontrakty długoterminowe.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Dla osób nieposiadaących  kwaliwikacji do wykonywania pracy na danym stanowisku Pracodawca zapewnia szkolenie.

Oferty proszę kierować na adres email:

praca@zmkamil.eu

KAMIL SP. Z O.O.
70-201 SZCZECIN
WYSZYŃSKIEGO 14
TEL. 914881283

www.zmkamil.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Pomocnik Rzeźnika / zagranica