Ta oferta pracy jest nieaktualna od 572 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Biuro Usług Szkoleniowych i Pracowniczych Bohdan Pilat

Firma ma już kilka lat, setki osób skorzystało z naszej oferty pracy za granicą.

POSIADAMY OFERTY PRACY głównie w Niemczech, ale i w Holandii, Belgii.

Pracownik do Zbioru Warzyw i Owoców

Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Posiadamy miejsca pracy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w zależności od oferty. Obecne propozycje obejmują prace przy sezonowym zbiorze i transporcie głównie owoców i warzyw w okresie marzec - wrzesień, jednak poszukujemy także pracowników całorocznych.

Wymagania:

  • pracowitość
  • solidność
  • chęci do pracy
  • minimalne doświadczenie zawodowe
  • bardzo mile widziane doświadczenie w podobnych pracach w Polsce i zagranicą

Oferujemy:

  • pracę głównie na akord z wynagrodzeniem w zależności od oferty, okresu i rodzaju
  • pracę głównie sezonową
  • pomoc oraz szkolenie przez naszych pracowników przed wyjazdem oraz wsparcie na miejscu pracy
  • miejsca pracy również w Polsce

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że nasze oferty pracy dotyczą głównie zajęć ciężkich, wymagających dobrego zdrowia, wysokiej kondycji fizycznej, zapału do pracy oraz niewielkiego doświadczenia, nawet przy prostych pracach.

Celem przeprowadzenia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz udostępnienia dodatkowych informacji preferujemy kontakt telefoniczny.

Tel. 607 59 86 33

ZADZWOŃ - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Bardzo prosimy o kontakt tylko w wyznaczonych godzinach

Poniedziałek - Piątek w godz.: 10.00-17.00

Wszystkie wymagane i dodatkowe informacje, kontakt oraz aktualne oferty udostępniamy telefonicznie

oraz na www.praca-zagranica.pl.

Adres e-mail: info@praca-zagranica.pl

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Pracownik do Zbioru Warzyw i Owoców / zagranica