Ta oferta pracy jest nieaktualna od 546 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

               Co nas wyróżnia?

Chęć wspólnych działań na rzecz rozwoju firmy

Grupa Muszkieterów to 3 000 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 7 szyldami w 8 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują 4 000 punktów sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 210 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 181 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 86 supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 4,2 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

Centrala sieci sklepów Intermarche i Bricomarche poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Help Desk - I poziom wsparcia sklepów
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń problemów informatycznych oraz wprowadzanie ich do systemu Help Desk
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Przekazywanie odpowiednich zleceń do kolejnego poziomu wsparcia
  • Wykonywanie testów oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz konfiguracji informatycznej
  • Zarządzanie bazą danych sprzętu oraz oprogramowania zainstalowanego w sklepach

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, ukierunkowanie techniczne
  • Znajomość środowiska Windows XP, Windows 7 od strony użytkownika
  • Podstawowa znajomość Windows Server 2000/2003/2008
  • Podstawowa znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego i drukarek
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci LAN/WAN
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijających się strukturach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ciekawy pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Muszkieterów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Pracownik Help Desk / Poznań / wielkopolskie