Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Puratos tworzy, produkuje i dystrybuuje na całym świecie komponenty dla piekarzy, cukierników i producentów czekolad. Jesteśmy firmą globalną słynącą z innowacji, zatrudniającą 5 500 pracowników w ponad 100 krajach. Im więcej się rozwijamy, tym silniejszy staje się nasz wizerunek pionierów, co w połączeniu z zaangażowaniem naszych pracowników i partnerów sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowa..

Puratos Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji-Magazynu
Miejsce zatrudnienia: Kostrzyn (okolice Poznania)

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Przygotowanie do procesu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za cały proces produkcji,
  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • Kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw
  • Właściwe magazynowanie, pakowanie i przechowywanego towaru
  • Praca z sytemem operacyjnym
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji
  • Dbałość o dobre imię i wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dyspozycyjność, sumienność, rzetelność
  • Aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne + książeczka - warunek konieczny!
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 -6:00
  • Praca w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Aplikacje:
list motywacyjny oraz CV, prosimy przesłać na adres:

ABrodowska@puratos.com
  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Pracownik Produkcji-Magazynu / Kostrzyn / wielkopolskie