Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy tego pracodawcy

Dowiedz się więcej:

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Product Manager
Miejsce pracy: Jaktorów

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za udziały w rynku podległej grupy produktów
  • Analizowanie informacji na temat sprzedaży, rentowności produktów, potrzeb rynku i konkurencji
  • Opracowywanie, wdrażanie
    i koordynowanie realizacji planów marketingowych produktów
  • Planowanie oraz inicjowanie akcji promocyjnych
  • Szkolenia i doradztwo techniczne
    w zakresie podległej grupy produktów

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
    w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość  j. angielskiego w mowie
    i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Zdolności analityczne i interpersonalne
  • Zdolności prezentacyjne i szkoleniowe
  • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów
  • Silna motywacja do osiągania stawianych celów
  • Znajomość zasad oraz narzędzi marketingowych
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu sprzedaży, negocjacji handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa, kreatywność, sumienność
    oraz dokladność
  • Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych: teraz i w przyszłości na adres:

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: ul. Potockiego 1A; 96-313 Jaktorów,
lub poprzez przycisk Aplikuj

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

  • Zapisz się na powiadomienia email o podobnych ofertach pracy.

    Product Manager / Jaktorów (pow. grodziski) / mazowieckie